ЄВРОПЕЙСЬКІ МАРКИ автомобілів з Південної Кореї Audi, VW, BMW, Mercedes, Jaguar.

Дизельні, бензинові, гібридні моделі.
Наші роботи в Instagram
Залиште заявку і ми Вам передзвонимо
Озвучуємо тільки реальні умови. Не купуємо автомобілі, які не заводяться або мають сильні пошкодження
Працюємо тільки за комісію. Ніяких націнок, переплат та прихованих платежів
На всіх етапах угоди автомобіль належить тільки замовнику
Знімаємо відео і фотоогляд на автомобіль, перевіряємо ЛКП, пакуємо в захисну плівку перед відправкою

Ціни і моделі

Audi А7
3.0 / 2017 год.
65.000 km
15 000 $
Audi Q3
3.0 TDI / 2012 год.
123.000 km
7 500 $
BMW 520d
2014 год.
78.000 km
8 500 $
VW PHAETON
2.0 TDI / 2011 год.
133.000 km
4 000 $
Audi Q5
3.0 TDI/ 2015 год
95.000 km
12 600 $
BMW 320d
2014 год.
155.000 km
6 000 $
VW Passat CC
2.0 TDI/ 2013 год
133.000 km
4 500 $
BMW 730d
2011 год.
170.000 km
8 500 $
Mercedes E220d
2014 год
82.000 km
8 700 $
Audi A7
3.0 TDI/ 2015 год
119.000 km
10 000 $

Відгуки клієнтів

Вартість пригону і послуг.

Вартість нашої комісії становить 250 $. У цю вартість включено послуги підбору автомобіля, організація умов доставки і розмитнення машини. Нам Ви оплачуєте тільки наші послуги.

За Вашим бажанням ми надаємо контакти брокерів, компаній з доставки автомобіля або ж займаємося комунікацією з ними самостійно, що не відображається на нашій комісії.

Комісія 250 $
Чим ми, відрізняємось від інших компаній?

Наша компанія працює тільки чесно, повністю виправдовуючи оплачену комісію. Замовник проводить оплату за виграний автомобіль за рахунком (інвойсу) на ім’я південнокорейської компанії, яка є представником страхового аукціону Happycar. Після прибуття автомобіля в український порт, клієнт самостійно, а не через нашу компанію, оплачує послуги доставки, брокера і вартість розмитнення. Клієнт також може самостійно забрати свій автомобіль з порту, або ж скористатися послугами евакуатора для доставки автомобіля в бажаний населений пункт.

Ми завжди озвучуємо реальні умови про стан і пробігу автомобіля в озвучений клієнтом бюджет. Найчастіше компанії-колеги спеціально занижують вартість автомобіля і вартість ремонту для того, щоб більше зацікавити клієнта і схилити до звернення в ці компанії, тому найчастіше автомобілі, які доставляються, наприклад з США, обходяться своїм власникам набагато дорожче спочатку озвучених умов. Автомобілі, обрані нами, не завжди обходяться дешевше тих, які продаються на українському ринку, але вони завжди мають чесний пробіг, гарний технічний, візуальне стан, незначні пошкодження. Ми повернемо сплачену клієнтом комісію, якщо не зможемо підібрати нормальний автомобіль в вартість, яка оголошена Вами.

Зрозуміло, на аукціоні продаються автомобілі з ушкодженнями різного ступеня, і рівень шкоди, пробіг, рік завжди прямо залежать від кінцевої вартості машини. Ми працюємо тільки з тими автомобілями, які знаходяться на повному ходу і мають не грубі дефекти, тому автомобілі замовлені у нас, відрізняються за вартістю від тих, які продаються на українському ринку на 1000-3000 $ (а іноді стоять також), але, при цьому, мають кращий стан, навіть не дивлячись на деколи великий пробіг.

Тривалість доставки машин в середньому становить 65-80 днів з моменту відправлення з порту Південної Кореї. Тривалість доставки з майданчика аукціону на нашу площадку в Кореї становить 1-2 дня. Тривалість підбору займає від 7 до 30 днів. Весь процес з моменту замовлення авто і до моменту передачі клієнту, як правило, займає 100 днів. У зв’язку з тим, що ми працюємо тільки з мінімально пошкодженими автомобілями, тривалість ремонту займає 7-14 днів, в залежності від обраного клієнтом підрядника.

На жаль, більшість колег замовчують про той момент, що пошкодження машини в процесі транспортування – досить частий випадок, і, при отриманні автомобіля, новий власник виявляє ті нюанси, яких не було перед відправкою, а ці нюанси, як правило, додають до бюджету ремонту +150 $ і більше доларів. Перед відправкою ми обклеюємо всі автомобілі транспортировочной плівкою, що мінімізує появу на лаково-барвистому покритті нових подряпин і відколів від грубих контактів з одягом вантажників і т.д ..

Ми виробляємо детальну перевірку ЛКП на предмет наявності косметичних ремонтів в минулому. Так, вкрай рідко, але випадки наявності подкрасов і не грубих ремонтів присутні. Перевіривши ЛКП, ми виробляємо дефектовку пошкоджених запчастин. Далі ми знімаємо стан внутрішніх елементів салону і роботу двигуна в заведеному стані.

ЧОМУ АВТО З ПІВДЕННОЇ КОРЕЇ, А НЕ З США АБО З УКРАЇНИ?

1

Південна Корея – країна з дуже високим рівнем життя, хорошими дорогами, високими стандартами до якості палива і сприятливим кліматом, тому південнокорейські машини завжди мають гарний технічний і візуальне стан.

2

Автомобілі, які йдуть під південнокорейський ринок повністю ідентичні європейським, а тому мають таку ж оптику, бампера, шкали приладів.

3

Європейські марки автомобілів можуть собі дозволити тільки заможні громадяни, які забезпечують своїм авто необхідний рівень сервісу.

4

Корейці дуже дисциплінований і педантичний народ, який на відміну від американців, дуже акуратно ставляться до своїх автомобілів, тому в 90% машин, які приходять з Кореї, салони завжди захищені чохлами і накидками, а дверних торцях завжди наклеєні захисні губки.

5

Обов’язкове страхування автомобілів в Південній Кореї. Всі громадяни в обов’язковому порядку страхують свої машини, тому потрапляння в незначне ДТП, наїзд в глибоку калюжу, потрапляння дощу всередину авто через відкритий люк – умови, яких достатньо для виникнення страхових випадків, що призводять до списання автомобілів для продажу через аукціон HAPPYCAR на зовнішній ринок. Це також є причиною того, чому більшість автомобілів, що продаються через аукціон, косметично не ремонтували раніше.

6

Майже всі автомобілі йдуть в предмаксімальних або в максимальних комплектаціях, з топовими дизельними, бензиновими або гібридними двигунами. Це також вагома відмінність південнокорейських автомобілів від американських.

7

Автомобілі, які продаються через автоаукцион завжди мають чесний пробіг і сервісну історію, так як важливою умовою визнання виникнення гарантійних випадків, є дотримання всіх норм, перерахованих в страховому полісі, головним з яких є обслуговування машини на офіційній станції. Автомобілі, які використовуються в таксі, або ж експлуатуються не в рамках обов’язкового страхування, продаються через інші корейські інтернет-майданчики.
З'явилися питання? Із задоволенням відповімо на них!
Задайте фахівцеві будь-які питання, пов'язані з придбанням автомобіля з Південної Кореї
Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Як ми працюємо?
1
Прийом заявки.
Прийом заявки. Клієнт озвучує бажану модель, її характеристики та цінової бюджет.
2
Узгодження умов.
Погоджуємо ймовірність вибору необхідної моделі в озвучений бюджет.
3
Підписання договору і оплата комісії
Підписуємо двосторонню угоду при особистій зустрічі або дистанційно. Після цього клієнт оплачує нашу комісію.
4
Підбір бажаної моделі.
Аукціони проводяться щодня з 6:00 до 10:00 ранку за київським часом. В даний проміжок проводяться торги по всім «сьогоднішнім» лотам. У цей проміжок часу ми активно комунікуючи з клієнтом з приводу грають моделей або ж самостійно приймаємо рішення про необхідну ставкою на ту чи іншу авто.Доставка автомобіля на нашу площадку.
5
Доставка автомобіля на наш майданчик.
Доставка виграного автомобіля з аукціону на наш майданчик триває 1-3 дні. Після прибуття машини ми робимо детальний огляд машини, перевірку ЛКП, перевірку стан салону, підкапотного простору і знімаємо відеозвіт.
6
Відправка машини в порт «Чорноморськ».
Як правило, відправка машини відбувається через 1-3 тижні після приїзду на майданчик, відразу з першим кораблем.
7
Експедиція, розмитнення і отримання авто.
Автомобіль траспортується морської доставкою протягом 60-80 календарних днів. Після прибуття в порт, автомобіль проходить необхідні митні процедури і отримує митні оформлення на нового власника.
8
Доставка власнику.
Після митного оформлення автомобіль готовий до доставки власнику в озвучений населений пункт. Замовник озвучує необхідну адресу і дату доставки.
м. Київ, вул. Старонаводницька, 4
Компанія «StartStop». Автомобілі з Південної Кореї.
Scroll Up
Залиште свої контактні дані, і ми Вам передзвонимо